FIBO 2011

14-17.04.2011, w ESSEN (Niemcy) odbyły się coroczne, największe światowe targi branzy FITNESS i ZDROWIA.

  • powierzchnia targowa: ponad 120.000 mq
  • ponad 560 wystawców z 38 krajów świata
  • ponad 58.000 zwiedzających ze 100 krajów
  • coroczna prezentacja ponad 100 innowacji
  • ZDROWIE obecne na Targach w postaci FIBO-med
  • Meeting - Piont organizowany przez zwiazki i instytucje
  • ponad 500 akredytowanych dziennikarzy z całego świata

Kazdy, kto szuka inspiracji biznesowych, zamierza spotkać dzień jutrzejszy juz dzisiaj, powinein odwiedzić targi FIBO.

Moje wrażenia z FIBO.

Impreza FIBO w Essen to na pewno miejsce gdzie każdy, co chce być na bieżąco z branżą fitness ma obowiązek przybyć i zapoznać się z ofertą większości liczących się firm. Moje wrażenia po przybyciu było szokujące.Ogrom imprezy przytłacza, ale pozytywnie.Organizacja na bardzo wysokim poziomie, pomaga w zwiedzaniu. Widać tu dopracowanie i dbałość o szczegóły. Serdeczność osób i zrozumienie pozwala na zapoznanie się z ofertą.Wystawcy starają się by ich produkty zostały zauważone i dobrze przyjęte.Na każdym kroku spotykaliśmy się z chęcią pomocy.

Wiele nowości pokazuje trendy nadchodzących lat. Pozwala zaplanować dalszy rozwój.Widać trend w zwiększeniu efektywności ćwiczeń i skracaniu czasu potrzebnego na utrzymaniu dobrej formy fizycznej. W naszym zaganianym życiu, czas jest dla nas czyś bardzo cennym, dlatego firmy szanujące go, będą odnosiły sukces. Tu Milon wiedzie prym ciągle udoskonala maszyny by nam klientom zaoszczędzić czasu i zwiększyć efektywność treningu.Można zaobserwować trend przez zabawę do doskonałej formy fizycznej. Pomysły na przyciągnięcie klienta do klubu fitness są na każdym kroku tej wspaniałej imprezy.

Odnoszenie sukcesu w naszej branży jest powiązane w stałym rozwojem i innowacyjnością.Dlatego takie wydarzenie jak FIBO jest imprezą podstawową u każdego Managera Fitness, pragnącego odnieść sukces na trudnym, ale jakże lukratywnym rynku usług fitness.

FIBO 2011  RELACJA ZDJĘCIOWA